2015 - jaro

Příspěvky

7.kolo - mladší 15.5.2015

Bělčice:Volenice 10:4

I přes pohodovou atmosféru a nádherné počasí se nám vstup do zápasu tentokráte nezadařil. První poločas jsme prospali a tak se ani nemůžeme divit výsledku poločasu 8:1.

V druhé půlce už bylo nasezení většiny týmu o poznání lepší a tak se nám podařilo vstřelit tři branky a pouze dvě inkasovat.

Katovice:FC Volenice 2013   15:12

Našim jediným střelcem byl Zdenda Krotkovský.

Výsledek: 7:6

Bylo to velmi dramatické utkání. I přes chybný začátek se nám podařilo rychle dotáhnout a poločas jsme vedli 4:3. V druhém poločase  jsme se střelecky prosadili ještě 2x. Střelecký výkon Zdendy Krotkovského podpořený bojovností a nasazením celého mužstva nás držel ve hře o první body v soutěži. Domácí rozhodli gólem těsně před koncem.

Herně se dařilo Zdendu Krotkovskému a Zuzce Švecové.

19. 4. 2015 | Rubrika: 2015 - jaro | Fotografie: 3. kolo - 19.4.2015 Blatná/FC Volenice 2013

2.kolo - 12.4.2015

Přípravka starší: Volenice:Bavorov

V neděli 12.4.2015 se naši svěřenci poprvé v tomto roce soutěžně představili na travnaté ploše. Jako první nastoupila přípravka starší proti Bavorovu. K velké radosti přítomných diváků otevřela skóre zápasu nádherným gólem Jirky Jungwirta. Soupeř zareagoval a došlo na vyrovnání. Zápas byl plný zvratů a diváci se dobře bavili. Výsledek 3:3.

Přípravka mladší: Volenice:Bělčice

Přípravka mladší nastoupila tentokráte s početnou sestavou proti celku Bělčic. I když u některých našich hráčů budil soupeř výškový respekt, i zde se povedly některé velmi pěkné akce. Velkou oporou týmu byl Zdenda Krotkovský, který se jako jediný střelecky prosadil a měl významnou zásluhu na celkovém výsledku 4:7.

19. 4. 2015 | Rubrika: 2015 - jaro